لوگو تعمیرگاه خودرو سورنا

مرکز تعمیر گیربکس پورشه در تهران

تعمیر گیربکس پورشه
مرکز تعمیر گیربکس پورشه در تهران
آنچه در این مقاله می‌خوانید

تعمیر گیربکس پورشه (Porsche gearbox repair) مطمئناً تقه زدن گیربکس، لرزش، هرز گاز خوردن گیربکس و زوزه کشیدن گیربکس را برطرف می‌کند. اگر چنانچه گیربکس اتوماتیک پورشه تنها در یک دنده مثلاً دنده ۳ قرار بگیرد و حرکت نکند باز هم باید برای تعمیر گیربکس پورشه به یک تعمیرگاه تخصصی بروید.

به هر حال برای رفع هر نوع خرابی گیربکس باید در اسرع وقت به فکر تعویض گیربکس باشید. چون رانندگی با گیربکس معیوب سبب گسترش خرابی و خطاهای سایر قطعات خودرو می‌شود‌. در نتیجه هزینه تعمیر و همچنین زمان لازم برای تعمیر گیربکس چندین برابر می‌شود.

نشانه‌های خرابی برای تعمیر گیربکس پورشه

دلایلی زیادی وجود دارد که سبب می‌شود تا شما را مجبور به تعمیر گیربکس اتوماتیک پورشه کند. یکی از این نشانه‌ها لرزش خودرو در هنگام حرکت کردن است‌ که‌ به‌ علت ساییدگی صفحه کلاچ رخ می‌دهد‌. چنانچه صداهایی شبیه به کلیک کردن از گیربکس شنیده شود مطمئناً این صداها به علت لق شدن و یا فرسودگی دندانه‌های درونی کلاچ است.

از طرفی هم حواستان به اختلالی که در عملکرد مغز مکاترونیک رخ می‌دهد باشد. چون مغز مکاترونیک یکی از مهم‌ترین بخش های الکترونیکی خودرو است. پس چنانچه حسگرهای روی این بخش در اثر دماهای شدید بسوزد بدون شک مغز مکاترونیک از کار می‌افتد‌.

یکی دیگر از علائم خرابی گیربکس پورشه نشت روغن مکاترونیک است‌. چون در محلی که مکاترونیک و قطعات گیربکس به یکدیگر متصل می‌شوند یک نوع واشر و اورینگ تعبیه شده است که به مرور زمان با تغییرات دمایی و هر بار گرم شدن و سرد شدن تغییر شکل می‌دهد در نتیجه روغن از این بخش خودرو نشت می‌کند.

تعمیر گیربکس پورشه به صورت تخصصی

گیربکس یکی از اصلی ترین قطعات خودرو است که اگر دچار مشکل شود بدون شک کارکرد موتور اتومبیل را با مشکلات جدی مواجه می‌کند. گیربکسی هم که در خودروهای پورشه قرار دارند از این امر مستثنی نیستند.

ولی از آنجایی که گیربکس پورشه متناسب با مدل خودرو ساختار متفاوتی دارد پس قطعات این نوع گیربکس‌ها با بیشتر گیربکس‌های نسل اول و همچنین گیربکس‌های رایج در فروشگاه‌های داخلی کشور متفاوت هستند. به همین علت برای تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای لوکس در مدل‌های متفاوت باید حتماً با مراکزی در ارتباط باشید که از مهارت بالا و دانش فنی زیادی برخوردار هستند.

تعمیر گیربکس پورشه به صورت تخصصی

هزینه تعمیر گیربکس خودرو پورشه

با توجه به این موضوع که خودروهای برند پورشه جزو اتومبیل های لوکس در کشور هستند بنابراین تعمیر گیربکس پورشه و سرویس سایر قطعات پورشه تا حدودی پرهزینه است. پس برای جلوگیری از ایجاد اختلال در عملکرد گیربکس و پرداخت هزینه‌های اضافه حواستان به کاهش شتاب خودرو باشد.

چنانچه بوی روغن سوخته احساس کردید و یا چراغ داشبورد اتومبیل روشن‌ شد سریعاً برای رفع مشکلات خودرو باید اقداماتی انجام دهید. شاید این مشکلات به سادگی با روانکاری گیربکس و یا تراز کردن گیربکس با کمترین هزینه برطرف شود‌.

گاهی اوقات هم تعویض ‌روغن گیربکس بعد از گذشت چند کیلومتر باعث از بین رفتن اختلالات جزئی گیربکس می‌شود. اما در بیشتر مواقع لازم است تا برخی قطعات گیربکس تعمیر و یا تعویض شود‌ که بدون شک انجام چنین سرویس هایی مستلزم دریافت هزینه‌های بالایی خواهد بود.

بهترین مرکز تعمیر گیربکس پورشه در تهران

دقت کنید تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای لوکس باید توسط تکنسین‌های مجاز و متخصص که در زمینه تعمیرات گیربکس سابقه خوبی دارند انجام شود‌‌. چون پیدا نکردن مشکل اصلی گیربکس و تعمیر و حتی تعویض برخی قطعات گیربکس ممکن است صدمه‌های جدی به برخی قسمت‌های گیربکس پورشه وارد کند.

پس مشکلات گیربکس را همیشه جدی بگیرید و در اسرع وقت به یک تعمیرگاه تخصصی مراجعه کنید. مهم‌تر اینکه تست و بررسی دوره ای قطعات فنی خودروهای خود را به متخصصین مجرب در تعمیرگاه های حرفه ای بسپارید. یکی از این مراکز تخصیص در تهران تعمیرگاه سورنا است.

بهترین مرکز تعمیر گیربکس پورشه در تهران

تعمیر گیربکس پورشه در تعمیرگاه سورنا

دارندگان ماشین های خارجی همیشه با این موضوع درگیر هستند که برای تعمیر مشکلات خودروی خود تعمیرگاه مناسبی را پیدا کنند. خصوصاً زمانی که مشکل خودرو مربوط به قطعات حساسی مثل گیربکس پورشه باشد. چون روند تعمیرات این نوع خودروهای لوکس از حساسیت بیشتری برخوردار است‌ از طرفی اگر مرکز تعمیر گیربکس پورشه از نظر تجهیزات و تخصص چندان پیشرفته نباشد باعث آسیب رسیدن به قطعات دیگر خودرو می‌شود؛

در نتیجه هزینه تعمیرات خودروی شما چند برابر خواهد شد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم برای تعمیر گیربکس خودروهای خارجی خود به تعمیرگاه باسابقه سورنا مراجعه کنید. مطمئن باشید تعمیرگاه سورنا ارائه دهنده خدمات باکیفیت در زمینه تعمیر گیربکس اتوماتیک پورشه، بازدید فنی خودروهای لوکس و همچنین سرویس دوره ای تعمیر گیربکس پورشه است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله می‌خوانید
مقالات مشابه